Спортски центар Пирот

Пирoт-град спорта

  • Повећај величину текста
  • Подразумевана величина текста
  • Смањи величину текста
Почетна Возила

Возила

У поседу Спортског центра Пирот налазе се возила:

  • путнички комби 7 + 1, марке Фолскваген
  • мини комби, Мерцедес Спринтер капацитета 17 + 1 особа